100 darmowych Steam Deck OLED 1TB do zgarnięcia. Ograniczona dostępność!

100 darmowych Steam Deck OLED 1TB do zgarnięcia. Ograniczona dostępność!
Autor Agata Zając
Agata Zając25.12.2023 | 5 min.

100 darmowych Steam Deck OLED 1TB do zgarnięcia. Ograniczona dostępność! Geoff Keighley znów rozdaje gamingowe nagrody w trakcie corocznej gali The Game Awards. Tym razem w puli jest aż 100 sztuk Steam Deck w wersji OLED z dyskiem 1TB. Aby zdobyć tę wymarzoną konsolę, wystarczy obejrzeć transmisję wydarzenia i wypełnić formularz na dedykowanej stronie. Szansa niewielka, bo chętnych mnóstwo, warto jednak spróbować. Taka okazja może się już nie powtórzyć.

Zdobyj darmowy Steam Deck

The Game Awards to jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie gier. Co roku podczas gali przyznawane są nagrody dla najlepszych produkcji minionego okresu. Jednak oprócz samej rywalizacji, gala słynie również z licznych niespodzianek i prezentów dla widzów.

W tym roku organizator imprezy, Geoff Keighley, przygotował wyjątkową niespodziankę. W puli nagród znajdzie się aż 100 egzemplarzy konsoli Steam Deck w wersji OLED z dyskiem 1 TB. To szansa, by zdobyć wymarzony sprzęt do grania w podróży zupełnie za darmo!

Jak wziąć udział w losowaniu?

Aby zdobyć Steam Decka wystarczy obejrzeć transmisję The Game Awards 2023 i wypełnić specjalny formularz na dedykowanej stronie internetowej. Losowanie odbędzie się już 8 grudnia o 1:30 w nocy czasu polskiego. Im więcej losów, tym większa szansa na wygraną!

W losowaniu mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie. Co więcej, dodatkowy los przyznawany jest za połączenie konta Steam, więc warto to zrobić przed samym losowaniem.

Rozdawnictwo podczas The Game Awards

Plejada gwiazd, emocjonujące zapowiedzi nadchodzących gier i wreszcie werdykt jury - to właśnie wyróżnia coroczną galę The Game Awards. Jednak oprócz samego show, wydarzenie słynie również z szeregu niespodzianek dla widzów.

W zeszłym roku rozdano pierwszą partię konsol Steam Deck. W tym roku również można spodziewać się gamingowych prezentów. Tym razem będzie to aż 100 sztuk Steam Deck OLED z dyskiem 1 TB. Tego sprzętu nie kupimy jeszcze w sklepach, więc to świetna okazja, by zdobyć go zupełnie za darmo!

W puli nagród znajdzie się aż 100 egzemplarzy konsoli Steam Deck w wersji OLED z dyskiem 1 TB. To szansa, by zdobyć wymarzony sprzęt do grania w podróży zupełnie za darmo!

Jak oglądać transmisję gali?

Aby wziąć udział w losowaniu, należy obejrzeć transmisję gali na oficjalnym kanale The Game Awards. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo już 8 grudnia o 1:30 w nocy czasu polskiego.

Oprócz samego pokazu i wręczenia nagród, możemy spodziewać się wielu zapowiedzi nadchodzących gier od czołowych producentów. The Game Awards to zawsze strzał w dziesiątkę dla fanów growego świata!

Czytaj więcej: Odkryj tajemnice Gry - Kody Fallout New Vegas i Kody do Fallout New Vegas

Steam Deck OLED - najważniejsze informacje

Steam Deck OLED to najnowsza wersja popularnej przenośnej konsoli do gier od Valve. Wyróżnia ją przede wszystkim zastosowanie wyświetlacza OLED, który zapewnia doskonałą jakość obrazu i głębszą czerń. OLED charakteryzuje się również niższym poborem energii, co przekłada się na dłuższy czas pracy na baterii.

  • Ekran 7,4 cala OLED
  • Pojemność baterii zwiększona z 40 do 50 Wh
  • Pamięć 1 TB
  • Specjalna edycja dostępna jedynie podczas losowania
Ekran 7,4 cala OLED
Pojemność dysku 1 TB
Czas pracy na baterii Do 8 godzin

Steam Deck OLED 1 TB to prawdziwa gratka dla fanów gier. Dzięki temu sprzętowi zabierzemy ulubione tytuły ze sobą wszędzie tam, gdzie zechcemy. Teraz można go zdobyć zupełnie za darmo podczas The Game Awards!

100 sztuk do wygrania, pośpiesz się!

100 darmowych Steam Deck OLED 1TB do zgarnięcia. Ograniczona dostępność!

Pula nagród w postaci Steam Deck OLED z dyskiem 1 TB jest ograniczona. Organizatorzy przewidują zaledwie 100 sztuk specjalnej wersji konsoli do rozdania. Biorąc pod uwagę globalną popularność The Game Awards, chętnych na pewno nie zabraknie.

By zwiększyć swoje szanse, warto jak najszybciej dokonać rejestracji i synchronizacji konta Steam. Im więcej losów, tym szansa na wygraną większa. Trzymamy kciuki!

Podsumowanie

The Game Awards to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu każdego fana gier. Co roku podczas gali przyznawane są nagrody dla najlepszych tytułów, a także prezentowane zapowiedzi nadchodzących hitów. Tegoroczna gala odbędzie się już 8 grudnia.

Jak co roku, oprócz samego show i werdyktu jury, organizatorzy przygotowali specjalną niespodziankę dla widzów w postaci rozlosowania 100 egzemplarzy konsoli Steam Deck OLED 1TB. Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy obejrzeć transmisję gali i zarejestrować się na dedykowanej stronie internetowej.

Steam Deck OLED to najnowsza wersja popularnej przenośnej konsoli do gier video. Wyróżnia ją wyświetlacz OLED, większa pojemność baterii i pamięci. 100 sztuk specjalnej wersji sprzętu trafi do szczęśliwych zwycięzców losowania zupełnie za darmo. Szansa wyjątkowa!

Pula nagród w postaci Steam Deck OLED 1TB jest ograniczona, więc warto się pospieszyć z rejestracją, by zmaksymalizować swoje szanse na wygraną. transmisja gali już 8 grudnia o 1:30 w nocy czasu polskiego. Powodzenia!

Najczęstsze pytania

Aby wziąć udział w losowaniu, należy obejrzeć transmisję gali The Game Awards 2023 i zarejestrować się na dedykowanej stronie podanej przez organizatorów. Dodatkowy los otrzymamy po połączeniu kont Steam. Im więcej losów, tym większe szanse na wygraną!

Losowanie 100 egzemplarzy Steam Deck OLED 1TB odbędzie się w trakcie trwania gali The Game Awards 2023, która zaplanowana jest na 8 grudnia o godzinie 1:30 czasu polskiego. Tego dnia poznamy również zwycięzców.

Steam Deck OLED charakteryzuje się 7,4-calowym ekranem OLED, który zapewnia świetną jakość obrazu. Ma również większą pojemność baterii (50 Wh) i pamięci - aż 1 TB przestrzeni na gry. To edycja specjalna przygotowana z myślą o The Game Awards.

Transmisja gali The Game Awards 2023 będzie dostępna na oficjalnym kanale wydarzenia na YouTube i Twitchu. Można ją obejrzeć zupełnie za darmo, konieczna jest jedynie rejestracja kont u tych usługodawców.

Łącznie organizatorzy przeznaczyli do rozlosowania 100 sztuk specjalnych Steam Deck OLED w wersji z 1 TB pamięci na dane. Ze względu na wyjątkowość sprzętu oraz globalny zasięg The Game Awards, liczba nagród jest mocno ograniczona.

5 Podobnych Artykułów

  1. Odkryj Najlepsze Gry na Nintendo Switch po Polsku!
  2. Co zniknie z Netflixa? TOP 10 hitów do obejrzenia przed usunięciem
  3. Nowa darmowa zawartość od CD Projekt Red! Podano datę premiery
  4. Tom Hanks w filmach wojennych - Który z jego występów jest najlepszy?
  5. Odkryj Najlepsze Planszowe Okazje – Gry Planszowe w Niesamowitych Cenach!
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Agata Zając
Agata Zając

Jako creative gamer tworzę unikalne materiały - teasery i zwiastuny mało znanych gier. Pokazuję ich klimat i stylistykę, zachęcając graczy do sięgnięcia po te nieoczywiste tytuły. Moją pasją jest kreowanie oryginalnych treści inspirowanych moją bogatą wyobraźnią i miłością do gamingu.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły