Bezpłatny dodatek Diuna do Microsoft Flight Simulator: idealny dla CTR

Bezpłatny dodatek Diuna do Microsoft Flight Simulator: idealny dla CTR
Autor Agnieszka Sokoł
Agnieszka Sokoł16.02.2024 | 4 min.

Bezpłatny dodatek Diuna do Microsoft Flight Simulator to idealna okazja dla fanów gry oraz uniwersum, aby zanurzyć się w świecie Arrakis. Gracze po raz pierwszy będą mieli możliwość opuszczenia Ziemi i zwiedzenia surowych, pustynnych krajobrazów planety Diuny. Do ich dyspozycji oddany zostanie charakterystyczny statek Ornithopter, a także szereg poradników i wyzwań pozwalających opanować latanie w trudnych warunkach.

Diuna w Microsoft Flight Simulator

Bezpłatny dodatek Diuna do Microsoft Flight Simulator to świetna okazja dla fanów tego uniwersum, aby przenieść się do świata przedstawionego w filmach i książkach. Dzięki niemu gracze będą mogli po raz pierwszy opuścić wirtualny odpowiednik Ziemi w tym symulatorze lotów i zwiedzić surowe, pustynne krajobrazy planety Arrakis.

Do dyspozycji oddany zostanie charakterystyczny statek znany z produkcji - Atreides Royal Ornithopter. Sterowanie nim w trudnych warunkach panujących na powierzchni Diuny z pewnością będzie sporym wyzwaniem. Dlatego przygotowano serię poradników i samouczków, które wprowadzą graczy w arkana latania tym pojazdem.

Ćwiczenia i misje fabularne

Po opanowaniu podstaw możliwe będzie przystąpienie do sześciu specjalnych ćwiczeń zawartych w dodatku. Obejmują one m.in. wymagającą misję ratunkową, podczas której gracze muszą uratować instruktora zanim pochłonie go burza piaskowa.

Z pewnością da to namiastkę przeżycia przygód znanych z książek i ekranizacji Diuny. Konfrontacja z surowym klimatem tej planety będzie dodatkowym wyzwaniem dla sympatyków Microsoft Flight Simulator.

Konkurs z nagrodami w klimacie Diuny

Oprócz samej rozszerzonej zawartości, Xbox przygotował specjalny konkurs z atrakcyjnymi nagrodami utrzymanymi w konwencji uniwersum. Do wygrania jest m.in. limitowana wersja konsoli Xbox Series X oraz kontroler inspirowany światem Diuny.

Bezpłatny dodatek to idealna okazja zarówno dla sympatyków gier symulacyjnych, jak i fanów kultowej sagi, aby zanurzyć się w jej wyjątkowym klimacie.

Szczegóły konkursu i zasady udziału w nim zostały opublikowane na platformie Xbox. Zachęcamy do sprawdzenia - szansa na zdobycie unikatowych nagród z pewnością jest kusząca.

Premiera Diuny 2 zbliża się

Dodatek do gry symulacyjnej Microsoft Flight Simulator należy traktować jako specjalny bonus dla sympatyków, którzy z niecierpliwością wyczekują kontynuacji kinowego hitu. Film Diuna 2 ze względu na opóźnienia wywołane pandemią zadebiutuje dopiero w listopadzie 2023 roku. Stąd też taka inicjatywa jest doskonałym sposobem na umilenie oczekiwania.

Zawartość inspirowana Diuną sprawdza się znakomicie w konwencji gry symulacyjnej o lotach na obce planety i statkach kosmicznych. Trudne warunki panujące na powierzchni fikcyjnej Diuny oraz potrzeba opanowania egzotycznych maszyn latających to mariaż idealny dla sympatyków science fiction oraz lotniczych symulatorów.

Plany rozwoju dodatku

Twórcy nie ukrywają, że liczą na pozytywne przyjęcie dodatkowej zawartości przez społeczność gry. W przypadku sukcesu prawdopodobnie zdecydują się na stworzenie kolejnych misji i maszyn nawiązujących fabularnie do świata przedstawionego w Diunie. Być może doczekamy się nawet możliwości sterowania gigantycznymi robakami, które odgrywają tak istotną rolę w tej historii.

  • wirtualny lot po innej planecie to nowość w Microsoft Flight Simulator
  • dodatek daje szansę na zanurzenie się w klimacie Diuny
Data premiery dodatku Diuna 17 lutego 2023
Liczba specjalnych misji 6
Bonusowy statek Atreides Royal Ornithopter

Mamy nadzieję, że bezpłatny dodatek Diuna spotka się z dobrym odbiorem i przyciągnie nowych graczy do Microsoft Flight Simulator. To świetna okazja, aby przekonać się na własnej skórze, jak radzić sobie z lataniem w ekstremalnych warunkach panujących na Arrakis. A nuż uda się odnaleźć ukryte tam sekrety, o których nie dowiemy się z filmowej sagi?

Czytaj więcej: Najlepsze Promocje Gry Planszowe - Zobacz Wyprzedaż Gier Planszowych Już Teraz

Podsumowanie

Bezpłatny dodatek Diuna do Microsoft Flight Simulator: idealny dla CTR

Bezpłatny dodatek Diuna do popularnego symulatora lotów Microsoft Flight Simulator to świetna okazja, by wcielić się w pilota statku znanego z filmowej sagi i zmierzyć z trudnymi warunkami panującymi na pustynnej planecie Arrakis. Do dyspozycji oddany zostanie charakterystyczny Ornithopter, a specjalne misje i poradniki dadzą szansę na opanowanie techniki latania w ekstremalnym środowisku Diuny.

Dodatek to także okazja do wygrania limitowanej wersji konsoli Xbox Series X oraz kontrolera w klimacie tego uniwersum. Miłośnicy gier symulacyjnych oraz fanów kultowej sagi Diuny z pewnością docenią możliwość zanurzenia się w jej wyjątkowym, futurologicznym klimacie.

5 Podobnych Artykułów

  1. Odkryj Najlepsze Gry na Nintendo Switch po Polsku!
  2. Co zniknie z Netflixa? TOP 10 hitów do obejrzenia przed usunięciem
  3. Nowa darmowa zawartość od CD Projekt Red! Podano datę premiery
  4. Tom Hanks w filmach wojennych - Który z jego występów jest najlepszy?
  5. Odkryj Najlepsze Planszowe Okazje – Gry Planszowe w Niesamowitych Cenach!
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Agnieszka Sokoł
Agnieszka Sokoł

Będąc graczką i uczestniczką turniejów esportowych dzielę się doświadczeniami z gier sieciowych. Omawiam strategie, metagame popularnych tytułów oraz przygotowania do rozgrywek profesjonalnych.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły