Apex Legends: nowe wydarzenie kolekcjonerskie Czas na Powstanie

Apex Legends: nowe wydarzenie kolekcjonerskie Czas na Powstanie
Autor Agnieszka Sokoł
Agnieszka Sokoł15.12.2023 | 5 min.

Ograniczony czasowo tryb Powstania Revenanta wystartował w Apex Legends 5 grudnia, dając graczom szansę na epicki finał sagi Kod Zabójstwa. W trybie 30 na 30 legendy muszą uciec przed armią symulakrów Revenanta lub do niej dołączyć po śmierci. Wydarzenie kolekcjonerskie to też cotygodniowa ścieżka nagród, 24 nowe zestawy kosmetyczne i prestiżowa skórka Loby. Nie zabrakło również nowych skórek dla Walkirii, Vantage i Bangalore. Gracze mogą wykonywać specjalne zadania za dodatkowe bonusy i skórki - ale tylko do 2 stycznia 2024, kiedy to tryb Powstania Revenanta zniknie z gry.

Ograniczony czasowo tryb Powstania Revenanta

5 grudnia wystartował w Apex Legends nowy, ograniczony czasowo tryb rozgrywki o nazwie Powstanie Revenanta. Jest to epicki finał sagi znanej jako Kod Zabójstwa, w którym gracze muszą stawić czoła armii symulakrów dowodzonej przez tytułowego Revenanta lub do niej dołączyć. Tryb dostępny będzie codziennie do 11 grudnia, a następnie tylko w weekendy - aż do 2 stycznia 2024 roku.

W trybie Powstania Revenanta gracze walczą w bitwach 30 na 30. Legendy muszą dotrzeć do punktu ewakuacji, podczas gdy armia przypominających najgorsze koszmary symulakrów robi wszystko, by im to uniemożliwić. Jeśli oddział legend zostanie pokonany, jego członkowie automatycznie dołączają do hordy Revenanta. Na jej czele stoi kontrolowany przez gracza boss - czerwonooki Revenant z lepszym ekwipunkiem.

Nagrody i bonusy

Za grę w trybie Powstania Revenanta gracze otrzymują premię do PD poziomu konta oraz mogą zdobyć specjalne, limitowane nagrody. Dostępna jest przede wszystkim cotygodniowa ścieżka postępu wypełniona unikalnymi bonusem do wykorzystania w rozgrywce. Obejmuje ona m.in. lepsze widzenie przedmiotów leczących czy krótszy czas odnowienia superumiejętności.

Do odblokowania jest także aż 24 limitowane zestawy kosmetyczne z nowymi skórkami dla Walkirii, Vantage, Bangalore i innych legend. Gracze mogą je zdobywać, wykonując specjalne zadania związane z trybem Powstania Revenanta i otrzymując nagrody z każdym kolejnym poziomem.

Prestiżowa skórka Loby za kolekcję

Po odblokowaniu wszystkich 24 ograniczonych czasowo zestawów kosmetycznych gracze Apex Legends otrzymują wyjątkową nagrodę - prestiżową skórkę Loby o nazwie "Przywódczyni stada”. Jest to skórka legendarnej jakości, dostępna tylko dla najbardziej zaangażowanych w wyzwania trybu Powstania Revenanta.

Zdobycie wszystkich nowych przedmiotów kosmetycznych może być trudne, zwłaszcza że tryb dostępny jest jedynie ograniczony czas. Dlatego posiadanie skórki Przywódczyni stada to dowód prawdziwego oddania sprawie pokonania Revenanta i armii symulakrów.

Nowe skórki bohaterów

Wśród 24 nowych, limitowanych zestawów kosmetycznych z trybu Powstania Revenanta znajdują się m.in. legendarne skórki dla Walkirii, Vantage i Bangalore. Każda z nich wnosi zupełnie nowy wygląd i klimat do rozgrywki, odświeżając wygląd bohaterów.

Wszystkie nowe skórki można zdobyć jedynie podczas trwania trybu. Dlatego fani Walkirii, Vantage czy Bangalore powinni jak najszybciej rzucić się w wir walki i pokonywać kolejne wyzwania, by zdobyć wymarzone skórki zanim będzie za późno.

Czytaj więcej: Odkryj tajemnice Gry - Kody Fallout New Vegas i Kody do Fallout New Vegas

Zadania specjalne za dodatkowe bonusy

Oprócz standardowych elementów rozgrywki, tryb Powstania Revenanta oferuje graczom szereg specjalnych zadań do wykonania. Za ich realizację przyznawane są dodatkowe bonusy, w tym wspomniane wcześniej skórki i elementy kosmetyczne dla bohaterów.

Zadania obejmują m.in. eliminacje przeciwników specyficzną bronią, korzystanie z umiejętności postaci czy zdobywanie konkretnych osiągnięć na polu bitwy.

Dzięki zadaniom specjalnym gracze mogą szybciej zdobywać poziomy i odblokowywać nagrody z trybu Powstania Revenanta. Stanowią one dodatkową motywację do zaangażowania się w rozgrywkę i walkę z armią Revenanta.

Zadania będą dostępne przez cały czas trwania trybu, czyli do 2 stycznia 2024 roku. Gracze Apex Legends powinni więc jak najlepiej wykorzystać ten czas, aby zdobyć jak najwięcej limitowanych nagród i wesprzeć legendy w walce z Revenantem.

Podsumowanie

Apex Legends: nowe wydarzenie kolekcjonerskie Czas na Powstanie

Nowy tryb rozgrywki Powstanie Revenanta wprowadza do Apex Legends epicki finał sagi znanej jako Kod Zabójstwa. Gracze mogą stanąć po stronie armii kontrolowanych przez Revenanta symulakrów lub walczyć przeciwko niej jako legendy próbujące uciec z pola bitwy. Tryb dostępny jest ograniczony czas - od 5 do 11 grudnia codziennie, a następnie tylko w weekendy, aż do 2 stycznia 2024.

Tryb oferuje specjalne nagrody dla najbardziej zaangażowanych graczy. Można zdobyć bonusy do rozgrywki, nowe przedmioty kosmetyczne, a nawet prestiżową skórkę Loby. Do odblokowania jest 24 limitowanych zestawów kosmetycznych, w tym legendarne skórki dla Walkirii, Vantage i Bangalore. Gracze mogą też realizować specjalne zadania za dodatkowe nagrody.

Powstanie Revenanta to szansa na odświeżenie rozgrywki dzięki epickim bitwom 30 na 30 z udziałem wyjątkowo licznej armii wroga. Tryb wprowadza też nową zawartość w postaci skórek i elementów kosmetycznych, których zdobycie wymaga zaangażowania. Gracze Apex Legends na pewno docenią tę porcję nowości.

Limitowana dostępność trybu Powstania Revenanta oznacza jednak, że zainteresowani powinni jak najszybciej rzucić się w wir walki. Inaczej może im umknąć szansa na zdobycie wyjątkowych nagród, takich jak skórka Przywódczyni stada czy limitowane skórki dla Walkirii, Vantage i Bangalore.

5 Podobnych Artykułów

  1. Odkryj Najlepsze Gry na Nintendo Switch po Polsku!
  2. Co zniknie z Netflixa? TOP 10 hitów do obejrzenia przed usunięciem
  3. Nowa darmowa zawartość od CD Projekt Red! Podano datę premiery
  4. Tom Hanks w filmach wojennych - Który z jego występów jest najlepszy?
  5. Odkryj Najlepsze Planszowe Okazje – Gry Planszowe w Niesamowitych Cenach!
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Agnieszka Sokoł
Agnieszka Sokoł

Będąc graczką i uczestniczką turniejów esportowych dzielę się doświadczeniami z gier sieciowych. Omawiam strategie, metagame popularnych tytułów oraz przygotowania do rozgrywek profesjonalnych.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 4.50 Liczba głosów: 2

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły