Battlefield – wyprzedaż do 95% taniej na Steam

Battlefield – wyprzedaż do 95% taniej na Steam
Autor Jakub Głogowski
Jakub Głogowski25.02.2024 | 6 min.

Battlefield, kultowa seria FPS od EA i DICE, jest obecnie dostępna w znakomitych cenach na platformie Steam. Trwa promocja, dzięki której można kupić wybrane tytuły z tej serii nawet 95% taniej. To świetna okazja, by nadrobić zaległości lub rozbudować swoją kolekcję o najlepsze odsłony Battlefielda. W artykule znajdziecie szczegóły na temat aktualnych rabatów, w tym konkretne tytuły objęte promocją oraz wysokość zniżek. Sprawdzimy również, ile osób aktualnie gra w poszczególne części Battlefielda na Steamie.

Battlefield, wyprzedaż do 95% taniej na Steam

Fani serii Battlefield mają powody do radości. Na platformie Steam trwa właśnie ogromna wyprzedaż gier z tej kultowej serii pierwszoosobowych strzelanek. Można kupić takie hity jak Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 czy Battlefield V z rabatami sięgającymi nawet 95%! To znakomita okazja, by uzupełnić swoją kolekcję o najlepsze odsłony jednej z najpopularniejszych marek FPS na rynku.

W co warto zagrać?

W promocji znalazło się kilka tytułów z serii Battlefield, w tym zarówno starsze odsłony, jak i te najnowsze. Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na Battlefield 4. To jedna z najlepiej ocenianych części, która wciąż cieszy się sporą popularnością wśród graczy. Teraz można ją kupić w wersji Premium Edition aż 90% taniej. Podobny rabat dotyczy Battlefield 1 Revolution oraz Battlefield V Definitive Edition. Fani nowszych produkcji powinni rozważyć zakup kontrowersyjnego Battlefield 2042, który po aktualizacjach zyskał sporo.

Ile osób wciąż gra?

Mimo że niektóre z gier z serii Battlefield mają na karku już kilkanaście lat, wciąż przyciągają tysiące fanów. SteamDB donosi, że Battlefield 4 osiąga nawet 2800 graczy online jednocześnie. Podobnie jest z Battlefield 3, gdzie szczytowo notuje się ponad 1200 osób grających w tym samym momencie. Dane pokazują, że seria EA ma wierną i aktywną społeczność.

Graj taniej w serię Battlefield na Steam

Trudno o lepszą okazję do tego, by tanio uzupełnić swoją bibliotekę gier o tytuły z kultowej serii Battlefield. Na Steamie trwa właśnie wyprzedaż z rabatami sięgającymi 95%. Można dzięki temu kupić takie produkcje jak choćby Battlefield 4 Premium Edition za zaledwie 17,99 zł zamiast aż 179,90 zł (!). Podobne obniżki cenowe dotyczą też Battlefield 1 Revolution oraz Battlefield V Definitive Edition. Okazja wyśmienita!

Najciekawsze promocje

Oto lista najciekawiej wycenionych gier z serii Battlefield:

  • Battlefield 3 Premium Edition - 8,99 zł (95% taniej)
  • Battlefield 4 Premium Edition - 17,99 zł (90% taniej)
  • Battlefield 1 Revolution - 17,99 zł (90% taniej)
  • Battlefield V Definitive Edition - 17,59 zł (90% taniej)

Nie zabrakło też zniżek na najnowszą odsłonę. Battlefield 2042 kosztuje teraz 53,98 zł zamiast aż 269,90 zł. Super cena!

Zagraj w najlepsze odsłony Battlefield w promocji

Fani strzelanek z perspektywy pierwszej osoby powinni skorzystać z okazji, jaką daje aktualna wyprzedaż gier Battlefield na Steamie. W atrakcyjnych cenach można dzięki niej nabyć uznawane za najlepsze odsłony serii od studia DICE. Chodzi przede wszystkim o kultowe Battlefield 3, świetnie oceniane Battlefield 4 oraz nowszą propozycję w postaci Battlefield 1 Revolution.

Mocno polecam skorzystanie z tej promocji. Rzadko kiedy zdarza się okazja, by kupić gry z serii Battlefield za mniej niż 20 zł. Tymczasem teraz można oszczędzić nawet 90% – komentuje specjalista Sebastian Turczyn.

Ile graczy wciąż aktywnych?

Fakt, że niektóre z tytułów objętych promocją mają po kilka lat na karku nie oznacza, że brakuje w nich graczy. Wręcz przeciwnie – Battlefield 4 i Battlefield 3 wciąż przyciągają tysiące osób dziennie, o czym świadczą dane ze SteamDB. Ta społeczność na pewno mile przywita nowych rekrutów.

Wyprzedaż gier Battlefield z rabatami do 95%

Battlefield – wyprzedaż do 95% taniej na Steam

Trwa wielka wyprzedaż gier z serii Battlefield na platformie Steam. Można w niej kupić wybrane tytuły z tej kultowej serii FPS z rabatami sięgającymi 95%! Dotyczy to między innymi świetnie ocenianego Battlefield 4, który w edycji Premium Edition kosztuje aktualnie tylko 17,99 zł. Podobne obniżki cenowe objęły także Battlefield 1, Battlefield V i Battlefield 2042. Świetna okazja dla fanów strzelanek.

Które gry warto kupić?

Zdecydowanie polecamy zwrócić uwagę przede wszystkim na Battlefield 4 Premium Edition, który kosztuje teraz tylko 17,99 zł zamiast 179,90 zł. Podobnie Battlefield 1 Revolution wyceniono na 17,99 zł (wcześniej 179,90 zł). Świetna gratka dla fanów serii.

Rabat 80% dotyczy również najnowszej odsłony, czyli Battlefield 2042. Gra, która zaliczyła falstart, po aktualizacjach zyskała wiele i warto dać jej szansę. Tym bardziej, że kupicie ją teraz za 53,98 zł zamiast pełnej ceny 269,90 zł.

Promocja na gry z serii Battlefield na Steamie

Fani pierwszoosobowych strzelanek akcji mają teraz świetną okazję, by tanio powiększyć swoją kolekcję o kilka tytułów z kultowej serii Battlefield. Na Steamie trwa promocja, w ramach której wiele gier z tej serii, w tym uznawane za najlepsze Battlefield 3, Battlefield 4 i Battlefield 1, jest dostępnych z rabatami dochodzącymi nawet do 95%!

Które tytuły kupić?

Zdecydowanie warto skorzystać z okazji i nabyć świetne Battlefield 4 Premium Edition za jedyne 17,99 zł (90% taniej) oraz równie dobrze oceniane Battlefield 1 Revolution, które kosztuje tyle samo. Dotyczy ich rabat w wysokości 90%.

Rabaty do 95% na gry Battlefield na Steam

Fani strzelanek FPS typu Battlefield aktualnie mają uśmiech na twarzy. Wszystko za sprawą trwającej promocji na gry z tej serii na platformie Steam, gdzie można je kupić nawet 95% taniej. Dotyczy to tytułów takich jak Battlefield 4, Battlefield 1 czy Battlefield V.

Jest to zatem znakomita okazja, by tanio powiększyć swoją kolekcję o kilka świetnych gier akcji z perspektywy pierwszej osoby. Tym bardziej, że niektóre z promowanych tytułów, jak Battlefield 4, mają nadal bardzo aktywne i liczne społeczności graczy. Warto do nich dołączyć w tej okazyjnej cenie!

Podsumowanie

W powyższym artykule przedstawiono szczegóły dotyczące trwającej wyprzedaży gier z serii Battlefield na platformie Steam. Promocja obejmuje wiele tytułów z tej kultowej serii FPS, które można teraz kupić z rabatami sięgającymi nawet 95%. Konkretnie chodzi między innymi o takie gry jak Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 czy Battlefield V. To świetna okazja dla fanów strzelanek, by tanio powiększyć swoją kolekcję.

Rabaty na gry z serii Battlefield są naprawdę atrakcyjne. Battlefield 4 Premium Edition kosztuje tylko 17,99 zł zamiast 179,90 zł. Podobną zniżkę zastosowano w przypadku Battlefield 1 Revolution oraz Battlefield V Definitive Edition. Nie zabrakło też promocji na najnowszą odsłonę, czyli Battlefield 2042. Gorąco zachęcamy do skorzystania z okazji!

5 Podobnych Artykułów

  1. Odkryj Najlepsze Gry na Nintendo Switch po Polsku!
  2. Co zniknie z Netflixa? TOP 10 hitów do obejrzenia przed usunięciem
  3. Nowa darmowa zawartość od CD Projekt Red! Podano datę premiery
  4. Tom Hanks w filmach wojennych - Który z jego występów jest najlepszy?
  5. Odkryj Najlepsze Planszowe Okazje – Gry Planszowe w Niesamowitych Cenach!
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Jakub Głogowski
Jakub Głogowski

Jestem programistą i projektantem gier z wieloletnim doświadczeniem. Testuję niszowe tytuły i piszę o nich z technicznego punktu widzenia - analizując rozwiązania programistyczne, silniki, animacje i modele. Chcę pokazywać jak z małym budżetem i niewielkim zespołem tworzyć niebanalną rozgrywkę i przyciągającą oprawę wizualną.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły