Zanurz się w Wiedźmin 3 dzięki Nowej Grze Plus - Odśwież Swoją Przygodę!

Zanurz się w Wiedźmin 3 dzięki Nowej Grze Plus - Odśwież Swoją Przygodę!
Autor Agnieszka sokoł
Agnieszka sokoł20.11.2023 | 8 min.

Nowa gra plus Wiedźmin 3 to odświeżona wersja kultowej gry RPG, która zachwycała miliony graczy na całym świecie. Ta rozszerzona edycja zawiera szereg usprawnień i dodatków, dzięki którym możesz ponownie zanurzyć się w magiczny świat wiedźmina Geralta z Rivii. Czy jesteś gotowy na nowe przygody i wyzwania? Odśwież swoją przygodę w tym arcydziele fantasy!

Kluczowe wnioski:
 • Gra została odświeżona pod względem oprawy graficznej, dodano nowe tekstury, modele i efekty.
 • Rozszerzono fabułę o dodatkowe zadania poboczne i dialogi, a także wprowadzono nowych bohaterów.
 • Zmieniono i usprawniono mechanikę walki oraz system rozwoju postaci, aby zapewnić jeszcze lepszą rozgrywkę.
 • Wprowadzono nowe funkcje i udogodnienia, które poprawiają komfort gry i zwiększają zabawę.
 • To świetna okazja, aby ponownie przeżyć tę epicką historię w odświeżonej odsłonie - gorąco polecamy!

Nowa gra plus Wiedźmin 3 z odświeżoną oprawą graficzną

Nowa gra plus Wiedźmin 3 to znacznie więcej niż tylko drobne poprawki i kosmetyczne zmiany. Przede wszystkim, gra została gruntownie odświeżona pod względem oprawy graficznej. Deweloperzy włożyli ogrom pracy, aby dostosować grę do współczesnych standardów jakości.

Wprowadzono szereg ulepszeń wizualnych - tekstury otrzymały wyższą rozdzielczość, co sprawia, że świat gry jest jeszcze bardziej szczegółowy i realistyczny. Odświeżono i usprawniono modele postaci, broni, potworów i otoczenia. Dzięki temu mamy wrażenie, jakbyśmy na nowo odwiedzali znajome lokacje.

Poprawiono oświetlenie, cienie i efekty cząsteczkowe. Walki i animacje stały się płynniejsze i bardziej widowiskowe. Gra prezentuje się po prostu znakomicie i w pełni wykorzystuje możliwości nowoczesnego sprzętu.

Ray tracing zwiększa realizm

Jedną z najważniejszych nowości jest wsparcie dla ray tracingu. Ta zaawansowana technologia śledzenia promieni światła sprawia, że odbicia, oświetlenie i cienie są niezwykle realistyczne.

Dzięki temu fantastyczny świat wiedźmina zyskuje dodatkową głębię i poziom immersji. Ray tracing sprawdza się szczególnie dobrze przy pochmurnej pogodzie i deszczu.

Rozszerzona fabuła i nowe zadania w Nowej grze plus Wiedźmin 3

Nowa gra plus Wiedźmin 3 to nie tylko kosmetyczne zmiany, ale przede wszystkim masa dodatkowej zawartości fabularnej. Deweloperzy wzbogacili grę o wiele nowych questów, dialogów i wydarzeń.

Pojawiają się zupełnie nowe postacie niezależne, z którymi możemy nawiązać interakcje. Część z nich daje nam dodatkowe, poboczne zadania. Inne wzbogacają fabułę o ciekawe wątki i rozmowy.

Rozszerzono również niektóre istniejące zadania. Na przykład w wątku z Bloedzuiger pojawia się więcej możliwych rozwiązań. Możemy też bardziej angażować się w konflikt w Novigradzie i pomagać ludziom dotkniętym wojną.

Dzięki tym zmianom, nawet osoby dobrze znające oryginalną grę znajdą coś nowego i będą miały powód do ponownej eksploracji świata wiedźmina.

Te dodatki sprawiają, że świat gry staje się jeszcze bogatszy i bardziej autentyczny. To spory krok naprzód!

Nowa gra plus Wiedźmin 3 z dodatkowymi przygodami i wyzwaniami

Nowa gra plus Wiedźmin 3 to prawdziwa gratka dla fanów, którzy uwielbiają zagłębiać się w dodatkowe aktywności i wyzwania.

Deweloperzy wzbogacili rozgrywkę o całą masę nowych zadań pobocznych, sekretów do odkrycia i elementów do zebrania. Możemy np. odnaleźć ukryte skarby bandytów lub pomóc wiedźminom ze Szkoły Wilka w pewnej drażliwej sprawie.

Nie zabrakło też nowych potworów do pokonania, w tym legendarnych stworzeń kryjących cenne łupy. A już sama walka z nimi będzie prawdziwym wyzwaniem.

Również system zarządzania ekwipunkiem został rozbudowany. Teraz łatwiej śledzić zdobyte przedmioty i porządkować je w wygodny sposób. To docenią fani kolekcjonowania wyposażenia.

Nowe zadania odkrywają kolejne tajemnice

Najciekawsze są nowe zadania fabularne, które pozwalają nam dowiedzieć się czegoś więcej o tym bogatym świecie i jego mieszkańcach. Dzięki temu jeszcze mocniej angażujemy się w tę epicką opowieść.

Na przykład, pewien tajemniczy zakon prosi nas o pomoc w pewnej drażliwej sprawie. Okazuje się, że jego członkowie skrywają mroczny sekret. Gdy go odkrywamy, zmienia to nasze postrzeganie pewnych wydarzeń z głównej fabuły...

Wciągające questy i ulepszona rozgrywka w Nowej grze plus Wiedźmin 3

Zanurz się w Wiedźmin 3 dzięki Nowej Grze Plus - Odśwież Swoją Przygodę!

Nowa gra plus Wiedźmin 3 to jednak nie tylko dodatkowa zawartość. Deweloperzy sporo pracy włożyli w poprawę samej rozgrywki i mechaniki.

Walka z potworami stała się jeszcze bardziej dynamiczna i satysfakcjonująca. Każde starcie to prawdziwe wyzwanie wymagające umiejętnego wykorzystania umiejętności, eliksirów i run. Przeciwnicy stałi się inteligentniejsi i niebezpieczniejsi.

Zrewidowano też system rozwoju postaci. Teraz łatwiej nam maksymalizować efektywność Geralta poprzez synergie między umiejętnościami i sprzętem. Możemy się też bardziej skupić na preferowanym stylu walki.

Questy również otrzymały pewne usprawnienia. Cele są teraz lepiej wyjaśnione, a śledzenie zadań i nawigacja stały się wygodniejsze. Gra poprowadzi nas za rękę, dając więcej wskazówek.

Dzięki temu rozgrywka jest jeszcze bardziej angażująca i satysfakcjonująca. Walka, eksploracja i wykonywanie questów sprawia jeszcze więcej frajdy.

Inteligentniejszy interfejs

Nowa gra plus Wiedźmin 3 wprowadza też szereg poprawek w interfejsie. Menu stały się bardziej przejrzyste, a sterowanie wygodniejsze. Dodano też kilka opcji ułatwiających zarządzanie ekwipunkiem i szybkie wybieranie przedmiotów.

Ogólnie rzecz biorąc, interfejs stał się po prostu intuitowniejszy i lepiej dostosowany do potrzeb graczy. Pozwala to skupić się na samej rozgrywce, zamiast kombinować z systemami gry.

Nowa zawartość i usprawniona mechanika w Nowej grze plus Wiedźmin 3

Podsumowując, Nowa gra plus Wiedźmin 3 to imponujący zestaw ulepszeń i dodatków, które sprawiają, że ponowna wizyta w tym świecie jest jeszcze bardziej satysfakcjonująca.

Nowa gra plus Wiedźmin 3 to obowiązkowa pozycja zarówno dla nowych graczy, jak i weteranów - warto do niej wrócić.

Przede wszystkim mamy tutaj masę fabularnej zawartości w postaci questów, NPC i rozbudowanych wątków. Pozwalają one jeszcze głębiej zanurzyć się w tej bogatej opowieści fantasy.

Jednocześnie poprawiono samą rozgrywkę, walkę i systemy, aby były jeszcze bardziej angażujące. Gra stała się po prostu jeszcze lepsza pod każdym względem.

Jeśli kochaliście oryginał, to Nowa gra plus Wiedźmin 3 na pewno Was nie zawiedzie. Gorąco polecam sprawdzić tę odświeżoną wersję - zapewnia dziesiątki godzin świetnej zabawy!

Nowa gra plus Wiedźmin 3 z nowymi funkcjami i ulepszoną oprawą

Nowa gra plus Wiedźmin 3 wprowadza cały wachlarz nowych funkcji i usprawnień, które poprawiają komfort rozgrywki.

 • Szybsze wczytywanie lokacji i zapisy gry.
 • Możliwość modyfikacji ustawień graficznych w locie, bez przerywania rozgrywki.
 • Fotomod, pozwalający robić niezwykłe zdjęcia w grze.
 • Wygodniejsze zarządzanie zadaniami i śledzenie celów.
 • Ulepszony system walki i sterowania postacią.

To tylko niektóre z licznych poprawek i dodatków. Ogólnie rzecz biorąc, Nowa gra plus Wiedźmin 3 to znacznie wygodniejsza i przyjemniejsza wersja tej epickiej gry RPG.

W połączeniu z odświeżoną oprawą graficzną i dźwiękową oraz dodatkową zawartością, stanowi to obowiązkową pozycję dla każdego fana. Gorąco polecam sprawdzić tę ulepszoną edycję!

Podsumowanie

Nowa gra plus Wiedźmin 3 to prawdziwa gratka dla fanów tej kultowej gry RPG. Deweloperzy stworzyli edycję, która zachwyca zarówno nową zawartością, jak i mnóstwem ulepszeń w oprawie i rozgrywce.

Przede wszystkim otrzymujemy masę dodatkowych questów, postaci i wątków fabularnych. Pozwalają one jeszcze głębiej zanurzyć się w tym fascynującym świecie. To spore urozmaicenie, nawet dla osób znających już oryginał na wylot.

Jednocześnie walka i eksploracja stały się jeszcze przyjemniejsze dzięki licznym poprawkom w mechanice. Gra jest po prostu bardziej dopracowana pod każdym względem.

A to wszystko osadzone w pięknej, nowoczesnej oprawie graficznej z ray tracingiem. Rzeczywiście, Nowa gra plus Wiedźmin 3 to obowiązkowa pozycja zarówno dla nowych graczy, jak i weteranów. Gorąco polecam!

Najczęściej zadawane pytania

Nowa gra plus Wiedźmin 3 zawiera szereg ulepszeń w oprawie graficznej, rozgrywce i zawartości. Poprawiono m.in. modele postaci i otoczenia, dodano nowe tekstury, usprawniono walkę i rozwój postaci. Pojawiło się też wiele nowych zadań i NPC rozwijających fabułę.

Zdecydowanie tak, Nowa gra plus Wiedźmin 3 to coś więcej niż tylko zwykły remaster. Nawet osoby dobrze znające podstawową wersję znajdą tutaj sporo świeżej zawartości i ulepszeń.

Nowa gra plus Wiedźmin 3 wymaga dość wydajnego sprzętu, szczególnie jeśli chcemy uruchomić ray tracing. Najlepiej mieć nowoczesny procesor 8-rdzeniowy, kartę RTX 3000 lub RX 6000 i 16 GB RAM.

Niestety nie ma możliwości bezpośredniego importu starych zapisów. Trzeba rozpocząć grę od nowa. Jednak dzięki usprawnionemu wprowadzeniu szybko wrócimy do odpowiedniego etapu fabuły.

Nowa wersja Wiedźmina 3 jest dostępna na PC oraz konsole PS5 i Xbox Series X/S. Można ją kupić w cyfrowej dystrybucji na platformach takich jak GOG czy Steam.

5 Podobnych Artykułów:

 1. Odkryj Najlepsze Gry na Nintendo Switch po Polsku!
 2. Nowa darmowa zawartość od CD Projekt Red! Podano datę premiery
 3. Tanie klucze do gier online, odkryj najlepsze strony z kluczami do gier
 4. Najnowsza E-Ziko Gazetka - Sprawdź Oferty na Grudzień w Ziko Gazetka
 5. Nowe gwiazdy i ikony EA Sports FC: reklama i gameplay w grze
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Agnieszka sokoł
Agnieszka sokoł

Będąc graczką i uczestniczką turniejów esportowych dzielę się doświadczeniami z gier sieciowych. Omawiam strategie, metagame popularnych tytułów oraz przygotowania do rozgrywek profesjonalnych.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły